TELEWIZORY LED LG

TELEWIZORY LED LG

Firma LG Electronics wprowadza na polski rynek najnowszą linię LG INFINIA obejmującą serię Full LED SLIM LE8500 oferującą jakość obrazu niespotykaną dotąd w telewizorach o matrycach ciekłokrystalicznych, poświadczoną certyfikatem THX. Matryca LG LE8500 podświetlana jest diodami LED, co w połączeniu z technologią IOP (Integrated Optical Plate) sprawia, że panel nowego telewizora LG jest wyjątkowo smukły. Koncepcja Borderless Design, zgodnie z którą seria LE8500 została zaprojektowana, nadaje telewizorom unikalny, smukły wygląd. Brak widocznej ramki oraz niewidoczne głośniki (2 x 10W) sprawiają, że obraz wypełnia niemal cały ekran. Dodatkowo, zewnętrzna powłoka redukuje jakiekolwiek odblaski z zewnątrz i zmniejsza widoczność smug.

LG FULL LED najwyższa jakość obrazu

Zastosowanie nowej technologii LG FULL LED Slim z funkcją Spot Control, pozwalającą kontrolować miejscowe przyciemnianie niezależnych segmentów matrycy, gwarantuje głębię i wierne odwzorowywanie kolorów. LG LE8500 wyświetla obraz o rozdzielczości Full HD 1080p i kontraście dynamicznym 9 000 000:1, wykorzystuje również technologię TruMotion 200Hz, co sprawia, że nawet podczas dynamicznych scen akcji obraz jest ostry, wyraźny i pozbawiony efektu smużenia. Funkcja Kreator Obrazu II umożliwia ponadto intuicyjną kalibrację obrazu, dostosowującą go do indywidualnych potrzeb każdego widza. Może on ustawić obraz na bardziej emocjonalny ciepły, zimny lub o bardziej dynamicznym kontraście (Certyfikat Isf). Także ustawienia dźwięku mogą być indywidualnie konfigurowane pod kątem wymagań użytkowników. Funkcje Infinite Sound oraz Czysty Głos II zapewnią przestrzenny dźwięk i sprawią, że zarówno krzyk w thrillerze, jak i szept w melodramacie będą należycie oddane.

Nieograniczony dostęp do światowej rozrywki LG Netcast TV

Wraz z funkcją Netcast użytkownicy LG LE8500 zyskują szersze możliwości korzystania z zasobów Internetu, bez konieczności włączania komputera. Teraz na ekranie telewizora LG mogą przeglądać nagrania z serwisu YouTube, podziwiać zdjęcia z albumów Google Picassa czy sprawdzić prognozę pogody w serwisie AccuWeather.

Łączność bezprzewodowa

Posiadacze LG LE8500 mogą też na zawsze zapomnieć o plątaninie kabli wokół telewizora. Bezprzewodowe połączenie z LG media box, do którego podłączone są wszystkie odtwarzacze, zestaw kina domowego i inne urządzenia peryferyjne, pozwoli bezstratnie przesyłać sygnał Full HD do telewizora podłączonego jedynie do zasilania. Co więcej obsługa Bluetooth, łącze DLNA i 2 porty USB 2.0, jak również 4 HDMI, umożliwią połączenie z dodatkowymi nośnikami czy źródłami danych i wygodne korzystanie z całej domowej biblioteki multimedialnej. LG LE8500 odtworzy pliki w formatach DivX HD (mkv), mp3 oraz JPG. Wbudowany Inteligentny Czujnik automatycznie dostosowuje i optymalizuje kontrast i jasność obrazu, a także balans bieli i ustawienia koloru w zależności od natężenia i barwy światła w pomieszczeniu. Zastosowanie Inteligentnego Systemu Oszczędzania Energii w połączeniu podświetleniem matrycy diodami LED przyczyni się również do redukcji poziomu zużycia energii.

Atrakcyjne wzornictwo

Firma LG przedstawiła 3 nowe modele wchodzące w skład linii INFINIA: LCD Full LED Slim LE8500 i 2 ekrany plazmowe: LG PK950 oraz LG PK760. Wszystkie modele wyróżnia wyjątkowo smukła i lekka konstrukcja oraz unikalne wzornictwo. Koncepcja Borderless™ Design, zgodnie z którą linia LG Infinia została zaprojektowana, sprawia, że każdy z nowych telewizorów wygląda jak jednolita, gładka tafla szkła. Brak widocznej ramki oraz dyskretnie umieszczone głośniki (2 x 10W) sprawiają, że obraz wypełnia niemal cały ekran. Dodatkowo, ochronna powłoka ekranów redukuje odblaski z zewnątrz i zmniejsza widoczność smug.

Najnowsza jakość Full LED Slim…

LG LE8500 to najnowszy model telewizora FULL LED Slim wykorzystujący technologię IOP (Integrated Optical Plate) oraz wyposażony w funkcję Spot Control, pozwalającą kontrolować miejscowe przyciemnianie niezależnych segmentów matrycy. Gwarantuje to głębię i wierne odwzorowywanie kolorów. LG LE8500 wyświetla obraz o rozdzielczości Full HD 1080p i kontraście 9 000 000:1, dzięki czemu widz ma pełen komfort oglądania filmów i programów TV nawet w wyjątkowo jasnych pomieszczeniach lub gdy promienie słoneczne padają wprost na ekran. LG LE8500 wykorzystuje również technologię TruMotion 200Hz, co sprawia, że nawet podczas dynamicznych scen akcji obraz jest ostry, wyraźny i pozbawiony efektu smużenia.

Czy renesans telewizorów plazmowych?

LG PK950 i LG PK760 to najnowsze propozycje z serii INFINIA dla fanów telewizorów plazmowych. Obydwa modele zostały zaprojektowane zgodnie z koncepcją BORDERLESS™, dzięki czemu wyglądają jak jednolita tafla szkła w smukłej obudowie z bardzo wąską ramką wokół ekranu. Płynność wyświetlania gwarantuje matryca 600Hz, a doskonałą jakość obrazu oraz głębię czerni zapewnią m.in. filtr TruBlack (w modelu LG PK760, 750 i PK950) oraz funkcja THX Bright Room. Nowe modele posiadają także wbudowany Inteligentny Czujnik, który automatycznie dostosowuje i optymalizuje kontrast i jasność obrazu, a także balans bieli oraz ustawienia koloru w zależności od natężenia i barwy światła w pomieszczeniu.

Multimedia multi możliwości

Obsługa technologii Bluetooth w telewizorach plazmowych LG PK950 oraz LG PK760 pozwala bezprzewodowo połączyć nowe modele z telefonem komórkowym i wyświetlać na ekranie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości lub odtwarzać przez głośniki telewizora ulubione pliki MP3 z pamięci telefonu. LG PK950 oraz LG PK760 współpracują ze wszystkimi modelami słuchawek Bluetooth.

Nigdy więcej plątaniny kabli

Posiadacze LG INFINIA mogą też na zawsze zapomnieć o plątaninie kabli wokół telewizora. Posiadają one możliwość bezprzewodowego połączenia z urządzeniem tzw. z LG Media Box, do którego podłączone są wszystkie odtwarzacze, zestaw kina domowego i inne urządzenia peryferyjne. LG Media Box pozwoli bezstratnie przesyłać sygnał Full HD do telewizora podłączonego kablem jedynie do zasilania.

Nieograniczona łączność

Wszystkie modele LG INFNIA posiadają port USB, cztery złącza HDMI oraz wsparcie dla technologii DLNA. Wszystkie te funkcje umożliwią połączenie telewizora z dodatkowymi nośnikami czy źródłami danych i wygodne korzystanie z całej domowej biblioteki multimedialnej. Nowe ekrany LG wspierają też formaty DivX HD (.mkv), mp3 oraz JPG.

W sieci bez granic

Wraz z funkcją Netcast użytkownicy LG LE8500, LG PK950 i LG PK760 zyskują szersze możliwości korzystania z zasobów Internetu, bez konieczności włączania komputera. Teraz na ekranie telewizora LG mogą łatwo przeglądać nagrania z serwisu YouTube, podziwiać zdjęcia z albumów Google Picasa czy sprawdzić prognozę pogody w serwisie AccuWeather.

Telewizor PK950 o doskonałym obrazie, szerokim dostępie do treści internetowych i eleganckiej stylistyce.

PK950 jest połączeniem wysublimowanej stylistyki i najnowocześniejszych technologii telewizyjnych stworzonych przez firmę LG. Zastosowanie filtra TruBlack oraz funkcja THX Bright Room gwarantują najwyższą jakość kolorów i głęboką czerń. Dzięki zastosowaniu stylistyki BORDERLESS telewizor LG PK950 wygląda jak jednolita tafla szkła w smukłej obudowie i z bardzo wąską ramką wokół ekranu. Kolejną zaletą modelu PK950 jest dostęp do Internetu. Dzięki funkcji NetCastTM użytkownicy mogą korzystać z serwisów internetowych (Google Picasa, YouTube i AccuWeather). PK950 daje także możliwość połączenia telewizora z komputerem i przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi. Certyfikat zgodności ze standardem DLNA (Digital Living Network Alliance) gwarantuje łączność zarówno w sieciach przewodowych, jak i bezprzewodowych. Posiadacze LG PK950 mogą też na zawsze zapomnieć o plątaninie kabli wokół telewizora. Bezprzewodowe połączenie z LG Media Box, do którego podłączone są wszystkie odtwarzacze, zestaw kina domowego i inne urządzenia peryferyjne, pozwoli bezstratnie przesyłać sygnał Full HD do telewizora podłączonego jedynie do zasilania. Co więcej, PK950 jest bardzo energooszczędny zastosowane technologie inteligentnego oszczędzania energii pozwalają znacznie zredukować zużycie energii w porównaniu do modeli plazmowych z 2009 r. Wbudowany Inteligentny Czujnik automatycznie dostosowuje i optymalizuje kontrast i jasność obrazu, a także balans bieli oraz ustawienia koloru w zależności od natężenia i barwy światła w pomieszczeniu. Zastosowanie Inteligentnego Systemu Oszczędzania Energii w połączeniu podświetleniem matrycy diodami LED przyczyni się również do redukcji poziomu zużycia energii.

 
 
Kontakt
Reklama